Tisková zpráva ČSSD – Bývalý premiér Ing. Jiří Paroubek podpořil demonstraci odborů

Tisková zpráva ČSSD – Bývalý premiér Ing. Jiří Paroubek podpořil demonstraci odborů

Dnes na Malostranském náměstí v doprovodu předsedkyně ČSSD Mgr. Jany Volfové a předsedy strany Domov Mgr. Davida Tygra Ploce přišel Jiří Paroubek podpořit demonstraci Odborové centrály proti vládě.

„Jsem rád, že se odbory konečně rozhodly postavit se Fialově vládě, která ničí celý náš průmysl, ekonomiku a svými diletantskými rozhodnutími zhoršuje životní podmínky občanů ČR. Velká část občanů se již ocitá na hranici chudoby nebo v ní již žije. Upozorňoval jsem na tuto situaci již před mnoho měsíci a jsem tedy spokojen, že konečně odbory udělaly to, co je především náplní  jejich činnost. Zastaly se českých lidí“

„Po dnešních demonstracích a stávkách především učitelů, které jako učitelka umím posoudit a považuji je za naprosto oprávněné, by měla vláda okamžitě podat demisi a předat vládu skutečným odborníkům. To se však nestane, Fiala, Pekarová, Rakušan, Jurečka, Bartoš a členové jejich stran mají totiž heslo normalizačních komunistů: „Každý den dobrý“ (dodejme pro jejich peněženky)“ přidala Jana Volfová předsedkyně ČSSD.