První primátor města Karviná Lubomír Kuznik znovu v řadách ČSSD

První primátor města Karviná Lubomír Kuznik znovu v řadách ČSSD

Dnes byla založena za účasti místopředsedy ČSSD Petra Gawlase místní organizace strany v Karviné. „Ve městě Karviná slavila vždy ČSSD úspěchy, jsem přesvědčen, že v komunálních volbách navážeme na tyto úspěchy. Vždyť tak skvělá značka, pod kterou zde první primátor Karviné pan Lubomír Kuznik kandidoval, se přece neopouští“ řekl při zahájení ustavující schůze MO Petr Gawlas.

„ČSSD zde vždy pomáhala lidem a oni jí to vraceli svými volebními hlasy. Jako primátor jsem se vždy zasazoval o spravedlivé sociální podmínky pro každého občana. Jakési hrátky se jménem strany a její postupnou liberalizaci beru jako zradu na voličích, proto se dnes do politiky vracím. Chci pomoci značce ČSSD a celé straně k návratu do nejvyšších politických pater. Především, ale chci pomoci mladým a novým politikům od nás z Karviné. Jedním z nich je i nový předseda naší MO David Jelínek“ oznámil exprimátor Lubomír Kuznik.

„Co říci na závěr? Snad jen to, že naši zatím malou pětičlennou organizaci se už zajímají mladí lidé z Karviné i okolí a mají zájem k nám vstoupit. Prostě značka ČSSD je tady u nás srdeční záležitostí. Takže vyzývám všechny, kterým současné vedení socdem tuhle značku sebralo, aby přišli a pomohli nám ji zase budovat“ ukončil tiskovou zprávu předseda MO Ing. David Jelínek

Z leva :Ing. David Jelínek, Petr Gawlas,  Lubomír Kuznik